Okunma

Yenibiriş.com 10 Milyon Özgeçmişe Ulaştı


05 Haziran 2009 Cuma 10:15
Yenibiriş.com 10 Milyon Özgeçmişe Ulaştı

Halihazırda 50 bini aşkın kurumsal üyeye sahip olan Yenibiris.com, bu birleşme sayesinde ‘Türkiye’deki en geniş özgeçmiş bankasına sahip olan iş ve insan kaynakları sitesi’ unvanını da kazandı.


Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu, özgeçmiş bankalarının zenginleşmesinden memnun.

Yenibiris.com Genel Müdürü Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu, konuyla ilgili görüşlerini şöyle dile getirdi: “Denetim ve danışmanlık alanında öncü bir kurum bünyesinde kurulan ve geliştirilen İnsankaynakları.com sitesi daha sonra Milliyet İnsan Kaynakları Gazetesi’nin iş ortağı olarak yayın hayatına devam etti. Bireysel üyeleri ağırlıklı olarak üst düzey yöneticilerden ve bankacılık-finans, yapı-inşaat ve tekstil gibi Türkiye’nin lokomotif sektörlerinin çalışanlarından oluşan sitenin son yıllarda düzenlediği ‘İş Bulan Sayfa’ gibi projeler ise gençlerin ve yeni mezunların sitedeki üyeliklerinin aktif olmasını sağladı. Özgeçmiş bankamızın güncelliği ve niteliği en önemli başarı kriterlerimizin başında geliyor. Gerçekleştirdiğimiz bu birleşme de bize önemli bir ivme kazandırıyor. Yenibiris.com olarak özgeçmiş bankamızı geliştirmek üzere sürekli yeni projeler üretiyor ve işbirlikleri geliştiriyoruz. İlan sayısının azaldığı ve aday sayısının arttığı bu dönemde doğru adaylarla doğru iş fırsatlarını buluşturmak her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Bu amaçla en son geliştirdiğimiz Aktif Aday Projesi ile bireysel üyelerimizin iş bulma süreçlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyoruz.

:: Yenibiris.com’da özgeçmişiniz var mı?

Bilgi için: Yenibiris.com
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Yenibiriş.com 10 Milyon Özgeçmişe Ulaştı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  hepimiz mağduruz bakıyorum iş arayan cv bırakan çok, arıyorsunuz 11 de uyku sersemi olmuş hadi buyurunuz bize çalışkan karakucak işle güreşecek insan ilişkilerinde ustalık hedefleyen kedi ilinde çalışacak bay bayan 180 kişi arıyoruz bulamıyoruz yeni kurulan her projeye dudak bükün aman çalışmayın, baba parası nereye kadar başarılıya bizde maaş 5000 lira gelde görelim,ben kimseye para kaptırmam intokoya ücretsiz veriyorum olursa olur refkar bilişim

 2. SDN Okuru dedi ki:

  slm

 3. SDN Okuru dedi ki:

  hepsi aynı çaresizlikten üye oluyoruz.3 siteye üyeyim ***** ,***** . inş birinden cevap gelir.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ãœlkenin yarısı işsiz normaldir

 5. SDN Okuru dedi ki:

  bütün kariyer siteleri adam kandırmaca.
  iki tarafa da oynuyorlar bence.
  CVyolla hariç.
  yıllardır birçok kariyer sitesine üyeyim ve birçok başvuru yaptım. ancak doğru düzgün cevap bile alamadım.
  oysa CVyolla’dan CV’mi ilk gönderişimde bir iş buldum ve 3 aydır çalışıyorum. ki üye olduktan 3 gün sonra iş buldum.
  yani bunlar firmaları da iş arayanları da kandırıyorlar.

" Yenibiriş.com 10 Milyon Özgeçmişe Ulaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yenibiriş.com 10 Milyon Özgeçmişe Ulaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yenibiriş.com 10 Milyon Özgeçmişe Ulaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "