Okunma

Yiyeceklerinizin Ömrü Uzun Olsun


01 Temmuz 2009 Çarşamba 09:03
Yiyeceklerinizin Ömrü Uzun Olsun

Samsung’a özel “Coolever Zone Plus” meyve ve sebzeler için tasarlanmış bir bölüm. Klasik buzdolaplarında soğuk hava direk olarak yiyeceklerin üzerine verilirken, Samsung TD 09‘da ise, sebzeliğin yüzeyi soğutularak, hava dolaşımı önleniyor ve nem oranı yüzde 90‘da sabitleniyor. Bu sayede de sebze ve meyveler ilk günkü tazeliklerini ve lezzetlerini koruyor.

Konvansiyonel buzdolaplarında soğuk hava arkadan gelir. Üç boyutlu soğutma tekniğine sahip Samsung TD09‘da, gıdalar serin bir battaniyeyle sarılıyor. Yanlardan ve kapıdan gelen soğuk hava, tüm raflar ve bölmelere eşit dağılıyor. Böylelikle süt, balık gibi narin gıdalar güvenle saklanabiliyor. TD buzdolapları 490‘dan 630 litreye kadar iç hacim sunuyor. TD09’da No Frost teknolojisi ile yiyeceklerde buzlanma veya birbirine yapışma da yaşanmıyor.

Tasarımı ile de dikkat çeken TD 09 buzdolabında boşluğa yer kalmadığı için kontrolsüz hava girişi de gerçekleşmez. Çocukların erişmesi ve oynamasını engellemek amacıyla üstte bulunan dijital gösterge ile buzdolabının derecesini kolayca okumak mümkün.

Bu özelliklerin yanı sıra şık su pınarı, akıllı kapağı da TD09’u diğer no-frost modellerden ayıran önemli özellikleri arasında. TD 09 o kadar akıllı ki, buzdolabı kapağı, 8 derecelik açıyla açık unutulduğunda otomatik olarak kapanıyor ve enerji tasarrufu sağlanıyor. 5 farklı modelden oluşan TD ürün ailesi Temmuz ayında kampanya fiyatlarıyla raflarda olacak.

:: Ürün hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.

yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yiyeceklerinizin Ömrü Uzun Olsun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bir dahaki sefere de eşsiz teknolojileri ile güzel güzel kekler yapmamızı sağlayan fırınları inceleyin.
    Bu ne böyle? Teknoloji sitesiniz de bilişim teknolojisi kulvarları şaşırmayalım.
    Ha yok bunlara da yer verecekseniz önceden bir kamuoyu yoklaması yapın.
    Başarılar.

" Yiyeceklerinizin Ömrü Uzun Olsun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yiyeceklerinizin Ömrü Uzun Olsun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yiyeceklerinizin Ömrü Uzun Olsun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "