Okunma

Yönetim İşinin Uzmanına Bırakın


06 Ekim 2009 Salı 19:34
Yönetim İşinin Uzmanına Bırakın

İbrahim Kavrakoğlu tarafından kurulan Kavrakoğlu Grubu, otuz yılı aşan tecrübesiyle, birbiriyle ilişkili olan Yönetim Danışmanlığı, Yönetici Eğitimleri ve Eğitim Teknolojileri alanında faaliyetler yürüten, şirket ve bireylerin performansını yükseltmeyi temel amacı olarak gören KMI tüzel kişiliğinde sunulan faaliyetlerin yanında, Kavrakoğlu e-Technologies (KeT) ve Kavrakoğlu Consulting adlı şirketleriyle de kurumlara danışmanlık ve eğitim teknolojileri üzerine çözümler sunuyor.

 

Kavrakoğlu Management Institute, 7-11 Ekim 2009 tarihleri arasında yapılacak olan CeBIT Bilişim Eurasia fuarında Salon 2, D 44 no’lu stantta yerini alıyor.

 

Kavrakoğlu Grubu, EFMD Cel Akreditasyonu ile Türkiye ve kıta Avrupa’sında bir ilk olma özelliğini kanıtlayan E-MBA programının temelini oluşturan The MBA Club eğitim projesi, 9 aylık bir süreçte öğrencilere destek olan ve yol gösteren ÖSS Hazırlık Programı (kazanırız.biz) ve yönlendirme ile rehberlik hizmeti veren Mesleki Karar Destek Sistemi (MKDS) programlarına sahip.

:: KMI’yi daha önce duymuş muydunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yönetim İşinin Uzmanına Bırakın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yönetim İşinin Uzmanına Bırakın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yönetim İşinin Uzmanına Bırakın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "