Okunma

Youtube 1 Milyar Kişi Tarafından İzlendi


09 Ekim 2009 Cuma 14:14
Youtube 1 Milyar Kişi Tarafından İzlendi

Popüler video paylaşım sitesi Youtube günde 1 milyar kez izlenmeye başlandı. Ülkemizde her ne kadar adı yasaklarla anılsa da, site dünya üzerinde başarılarıyla konuşuluyor. Bir süre önce Youtube, Google tarafından satın alınmıştı. Sitenin yeni patronları ise tasarımını baştan aşağıya değiştirip kullanıcılar tarafından olumsuz eleştirilmişti.

Çünkü Youtube bu yeni tasarımıyla kullanılması daha zor bir sisteme sahip oldu. Yaşanan bu olaydan sonra reklam gelirleri giderek azalan sitenin nihayet yüzü güldü. Bugün video izlemek için adresi ziyaret edenler Youtube logosunun değiştiğini fark etti. Sit artık Günde 1 Milyar Kişi sloganına sahip. Site kötü günleri geride bırakacak mı? Bunu zaman gösterecek.

::  Youtube eskisi kadar ilginizi çekiyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Youtube 1 Milyar Kişi Tarafından İzlendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sorumu bu şimdi?Hakaret ve aşağılayıcı içerikten

  2. SDN Okuru dedi ki:

    youtube neden yasaklanmıştı acaba ?

" Youtube 1 Milyar Kişi Tarafından İzlendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Youtube 1 Milyar Kişi Tarafından İzlendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Youtube 1 Milyar Kişi Tarafından İzlendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "