Okunma

YouTube da Işıkları Kapatıyor


31 Mart 2012 Cumartesi 11:40
YouTube da Işıkları Kapatıyor

Dünya Saati Uygulaması bu akşam TSİ 20:30′da gerçekleştirilecek. Konu ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Dünya Saati Uygulamasına pek çok destek geliyor. En önemli desteklerden biri, YouTube‘dan geldi.

Video izleyeceğimiz alannın sol üstündeki YouTube simgesinin yanında, yanan bir ampul logosu bulunuyor. Onun altında da bir tane ışık açıp-kapama anahtarı yerleştirilmiş. İlk defa açtığınızda ışık açık durumda.

Dünya Saati Uygulaması‘na destek olmak için, ışıkları bu akşam kapatacağız. YouTube‘un koyduğu anahtar sayesinde, ekranın da ışığını kapatabiliyoruz.

YouTube’un böyle bir önemli gelişmeye kayıtsız kalmaması oldukça sevindirici. Dünya Saati Uygulaması için yayınlanan resmi videoyu buradan izleyebilirsiniz.  Ayrıca YouTube’un Dünya Saati Uygulaması için açtığı özel sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

:: Bu akşam ışıkları kapatacak mısınız?

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 yorum - “YouTube da Işıkları Kapatıyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  keşke o özellik hep kalsaydı

 2. SDN Okuru dedi ki:

  o değilde uygulama sürekli olmalı.Film vs. izlerken gerçekten çok işe yarı***** bir ambians yaratı***** bir düşünmeleri gerek..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Gelen zamlardan sonra ışıkları tekrar açmamak lazım!

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ayriyetten o buton geceleri çok kullanışlı

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Devletimiz de kayıtsız kalmamış bu duruma (bknz. %8.1 zam) Artık, ya kandille yada mumla aydınlanırız. Değil 60 dk. bu zammın acısı geçene kadar böyle!

 6. ReDo dedi ki:

  Belki tenha bi saatte açtın ondandır @senar1st

 7. senar1st dedi ki:

  Ul*n aynı konuyu biz açtık kimse oralı olmadı. Editör ya da admin olmak gerekiyormuş demek ki

 8. seckyn dedi ki:

  siyah hali daha güzel olmuş Keşke ışıkları hep kapatsa

 9. SDN Okuru dedi ki:

  youtube nin bu konuya deginmesi güzel olmuş tolga agabeyde iyi yakalamış youtube anahtarı kapatınca arka plan siyah olması çok güzel olmuş keşke böyle olsaydı

 10. SDN Okuru dedi ki:

  hadi yaa ben de onu bazı videolarda bulunan ışık kapama düğmesinin benzeri sanmıştım, gece video izlerken gözlerin yorulmaması için falan. aslında öyle bi şey çok uygun olurdu ya neyse

 11. acer dedi ki:

  Ne önemi var ki..

 12. Ghost34 dedi ki:

  geçen sene olduğu gibi bu senede kapatıyoruz

 13. spybot dedi ki:

  Akşamları pek ışık yakmıyoruz zaten gelen zamlardan dolayı

" YouTube da Işıkları Kapatıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube da Işıkları Kapatıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube da Işıkları Kapatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "