Okunma

YouTube Film Ağını Genişletiyor


25 Kasım 2011 Cuma 07:07
YouTube Film Ağını Genişletiyor

Yapılan yeni anlaşmalarla film sayısını artıran YouTube artık binlerce film seçeneği sunmaya başladı. Özellikle animasyon meraklılarını sevindirecek yeni anlaşma ile Disney, DreamWorks ve Pixar filmleri de kiralanabilecek.

İlk aşamada belli filmlerin kiralanabileceği hizmette Cars 2, Winnie the Pooh gibi animasyon filmler de bulunacak. Filmlerin kamera arkası ve ekstra çekimler gibi DVD’lerinde de bulunan özel bölümlerine yine bu hizmet üzerinden ulaşılabilecek.

YouTube’un film kiralama hizmeti şimdilik ABD. Kanada ve İngiltere’de kullanılabiliyor. http://www.youtube.com/movies adresinden yayın yapan hizmete Türkiye’den erişebiliyorsunuz. Ancak sadece ücretsiz olan filmleri (ki genelde belgesel) izlemek mümkün.

:: YouTube bu hizmeti Türkiye’de sunmaya başlasa kullanır mıydınız?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube Film Ağını Genişletiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Film Ağını Genişletiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Film Ağını Genişletiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "