Okunma

Youtube, IE 6 İle Yollarını Ayırıyor


23 Şubat 2010 Salı 20:24
Youtube, IE 6 İle Yollarını Ayırıyor

Microsoft‘un uzun zamandır kullanıcılarını Internet Explorer‘ın son sürümüne geçirme çalışmalarına Youtube‘dan doğrudan olmasa da dolaylı yoldan destek geldi. 13 Mart tarihinden sonra Internet Explorer 6 kullanıcıları Youtube üzerinden herhangi bir video seyredemeyecek.

Microsoft’un Windows XP işletim sisteminde entegre olarak bulunan web tarayıcısı Internet Explorer 6 ise yapılan araştırmalara göre internet ile ilgili kullanıcılar arasında yüzde 20’lik bir oran ile kullanılıyor. Bu rakamların şaşırtıcı boyutları Youtube gibi bazı sitelerin eski sürümlere desteği kaldırmasından bile etkilenmiyor.

:: Eski Internet Explorer’dan vazgeçmem diyenlerden misiniz?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Youtube, IE 6 İle Yollarını Ayırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Youtube, IE 6 İle Yollarını Ayırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Youtube, IE 6 İle Yollarını Ayırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "