Okunma

YouTube’a da Kar Yağmaya Başladı


23 Aralık 2011 Cuma 12:05
YouTube’a da Kar Yağmaya Başladı

Bizim için yılbaşı yaklaşıyor olsa da Amerika ve Avrupalılar için bu dönem çok daha önemli. Bu yüzden birçok büyük firmalar karlı tasarımlarıyla hem yeni yıl hem de Christmas dönemi mesajları veriyor. Daha önceden Google’a “let it snow” yazıldığında kar yağdığının haberini sizlerle paylaşmıştık. Şimdiki haberimiz ise YouTube ile ilgili.


Resimde bulunan parçayı buradan dinleyebilirsiniz

Bu ayın başında tamamiyle yenilenen tasarımına kavuşan YouTube, yıl sonu için videolarına kar simgesi koydu. Videoların altında bulunan kar simgesine tıkladığınızda videonun içine kar yağmaya ve videonun altında karlar toplanmaya başlayacak. Ayrıca videoların yürütme imleci de şuan kar şeklini almış durumda.

:: YouTube’un kar efektini beğendiniz mi?




yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube’a da Kar Yağmaya Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube’a da Kar Yağmaya Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube’a da Kar Yağmaya Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "