Okunma

YouTube’un Xbox Versiyonu Betaya Açıldı


13 Aralık 2011 Salı 11:00
YouTube’un Xbox Versiyonu Betaya Açıldı

Xbox 360‘ın merakla beklenen güncellemesi geçtiğimiz hafta 6 Aralık‘ta yayınlandı. Xbox‘a Metro arayüzünü getiren ve Marketplace sistemi sayesinde geniş uygulama ağı sunacak olan sistemin en büyük özelliklerinden biri de konsola YouTube‘u getirecek olmasıydı. Güncelleme yayınlandı fakat kullananlar YouTube‘un Aralık ayının sonunda geleceğini gösteren bir yazıyla karşılaştılar.

Görünüşe göre Microsoft sözünü tutarak YouTube hizmetini Aralık ayının sonuna doğru yayınlayacak. Ekim ayında seçilen beta kullanıcılarına ise şimdiden açıldı. Beta kullanıcılara açılması demek, son kullanıcıya yayınlanmadan önceki son aşamaya geldiğini gösteriyor. Tahmini olarak 1 hafta sonra güncellemenin herkese açılması bekleniyor.

:: Xbox 360 için YouTube’u bekliyor musunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube’un Xbox Versiyonu Betaya Açıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube’un Xbox Versiyonu Betaya Açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube’un Xbox Versiyonu Betaya Açıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "