ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı!


31 Mayıs 2020 Pazar 00:08

Huawei ve Samsung gibi markaların, katlanabilir premium telefonlarını sunmasının ardından farklı şirketlerden de adımlar gelmeye başladı. Bugün Nokia‘nın katlanabilir telefon duyurusunun hemen sonrasında ZTE’den yeni bir sızıntı geldi. ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı.

ZTE katlanabilir telefon patenti dikkatleri üstüne topladı!

Katlanabilir cihazların akıllı telefon dünyasındaki bir sonraki en büyük teknoloji olduğu düşünülmekte. Her geçen gün karşımıza çıkan yeni katlanabilir cihazlar önümüzdeki yıllarda daha da popülerliğini artıracak gibi duruyor.

Samsung’un önümüzdeki dönemde yeni bir katlanabilir telefon ile karşımıza çıkması beklenirken, Nokia’dan da beklenmedik bir katlanabilir telefon atağı geldi. Tabii bununla birlikte katlanabilir cihaz rekabetine girmek isteyen başka şirketler de var. İsabetli sızıntılarıyla tanınan PriceBaba tarafından sızdırılan yeni görsellerle ZTE katlanabilir telefon patenti de ortaya çıktı.

ZTE katlanabilir telefon patenti dikkatleri üstüne topladı! - ShiftDelete.Net(1)

ZTE henüz Samsung ve Huawei gibi katlanabilir bir akıllı telefonunu ticari olarak piyasaya sürmemişti. Ancak, diğer akıllı telefon şirketleri gibi ortaya çıkardığı tasarımları patentlemeye devam ediyor. Şirketin üç katlı katlanabilir akıllı telefon patenti de dikkatleri üstüne topladı.

Şu anda pazarda böyle bir tasarımla karşımıza çıkan herhangi bir cihaz yok. Piyasada bulunan tüm katlanabilir cihazlar içe veya dışa doğru katlanırken, ZTE’nin yeni cihazı üç katlı katlanabilir yapıya sahip olacak. Cihazın henüz özellikleri bilinmese de kısa süre içerisinde daha fazla sızıntıyla karşımıza çıkması bekleniyor. Bununla birlikte, daha fazla şirketin bu yıl katlanabilir cihazlarını da piyasaya süreceği düşünülüyor.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  2. 2 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  3. 3 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  4. 4 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  5. 5 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  6. 6 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  7. 7 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar
  8. 8 Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe
  9. 9 Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak! Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak!
  10. 10 Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video) Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video)