Okunma

ZyXEL’den Çevreci Yaklaşım


28 Eylül 2009 Pazartesi 12:53
ZyXEL’den Çevreci Yaklaşım

ZyXEL’in Türkiye Ofisi, 7-10 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Bilişim Zirvesi 2009′daki yerini aldı. İş Çözümleri ve Teknoloji başlığı altında gerçekleşen “Green IT ile Şirketinizi Geleceğe Taşıyın” oturumuna sponsor olan ZyXEL Türkiye, oturumda uluslararası kısıtlamalar, şirketlerin çevreci dönüşümü yakalamasını sağlayacak yöntemler, çevreci altyapılar ile üretimde maliyet avantajı sağlama ve pazarlamada çevreci teknolojilerin kullanımı gibi konularda katılımcılara bilgiler verecek.

9 Ekim 2009 Cuma günü, 14.00-15.00 saatleri arasında Büyükada Salonu‘nda yapılacak olan oturumu, ZyXEL Genel Müdürü Vefa Tarhan ile ZyXEL Tüketici Elektroniği Ürün Yöneticisi Şamil Doğan yönetecek. Uluslararası çevre standartlarını en üst seviyede karşılayan, çevreye zararlı materyaller içermeyen (kurşun vb.) ve az enerji tüketen ürünleri ile önemli çevre ödüllerinin de sahibi olan ZyXEL, oturum sırasında bu deneyimlerini katılımcı kişi ve kurumlarla paylaşacak.

ZyXEL, sponsor olduğu “Green IT ile Şirketinizi Geleceğe Taşıyın” oturumu ile Bilişim Zirvesi 2009’daki yerini aldı.

 

Bilindiği gibi çevreci teknolojiler sadece bir üretim ve tüketim trendi olmadıklarını, doğaya ve kurumların bütçelerine yansıyan katkıları ile ispatlıyorlar. Çevreye zararı olmayan, az enerji tüketen, dahası üretimleri aşamasında üreticilerin kârlılığına belirgin katkılar sağlayan çevreci teknolojiler, kurumların geleceğini bugünden şekillendirmesi açısından büyük bir öneme sahip.

:: Bilişim Zirvesine katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" ZyXEL’den Çevreci Yaklaşım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ZyXEL’den Çevreci Yaklaşım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ZyXEL’den Çevreci Yaklaşım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "