Canlı Yayın
sdn-cevapliyor 104
Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Her hafta Salı akşamı, saat 18.00'de ShiftDelete.Net ekibi olarak sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz. Canlı yayında görüşmek üzere
ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın Android Uygulamaları - 10 Eylül

Her hafta düzenli olarak hazırladığımız haftanın Android uygulamaları derlemesiyle yeniden karşınızdayız. Bakalım bu hafta Google Play Store'da hangi uygulamalar ön plana çıkmış?

10.09.2017 / 18:00
Haftanın Android Uygulamaları - 10 Eylül

Android işletim sistemi ile çalışan cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store'da, öne çıkan birçok farklı uygulamayı sizler için listeledik. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Android  Uygulamaları derlememizde bakalım bu hafta hangi uygulamalar var.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Birçok farklı uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden önce sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve güncelleme sıklığı gibi çeşitli kriterler gözetilerek özenle seçildiğini belirtmekte yarar var. 

 17-09/10/haftanin-android-uygulamalari-10-eylul-sdn-shiftdeletenet-1-1505048956.jpg

Life Hacks

Adından da anlaşılabileceği üzere Life Hacks, gündelik yaşamda işinize yarayabilecek akıllıca tavsiyeleri içeren bir yardımcı uygulama.

:: Life Hacks uygulamasını indir!

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  11.09.2017 / 10:42:44

  Gördüğüm en başarılı haftalık uygulama önerileri olmuş TEBRİKLER..

  YANITLA
 • SDN Okuru
  10.09.2017 / 19:26:45

  NPLAYER şu an için ücretli

  YANITLA