ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın Android uygulamaları!

Her hafta düzenli olarak hazırladığımız haftanın Android uygulamaları derlemesiyle yeniden karşınızdayız. Bakalım bu hafta Google Play Store'da hangi uygulamalar ön plana çıkmış?

12.08.2017 / 19:00
Haftanın Android uygulamaları!

Android işletim sistemi ile çalışan cihazların uygulama mağazası olan Google Play Store'da, öne çıkan birçok farklı uygulamayı sizler için listeledik. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız Haftanın Android  Uygulamaları derlememizde bakalım bu hafta hangi uygulamalar var.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Birçok farklı uygulamanın bulunduğu listemize geçmeden önce sıralanan bu uygulamaların, popülerlik derecesi ve güncelleme sıklığı gibi çeşitli kriterler gözetilerek özenle seçildiğini belirtmekte yarar var. 

 17-08/12/haftanin-android-uygulamalari-12-agustos-sdn-shiftdeletenet-1.jpg

Cornea

Bir çeşit popülerlik asistanı olan Cornea, paylaşmayı planladığınız fotoğrafı analiz ederek ne kadar popüler hale gelebileceğini tahmin eden bir uygulama. Ayrıca, paylaşımınızla alakalı olması beklenen etiketleri otomatik olarak ekleyen Cornea, kullanıcılarına birçok farklı özel filtre ve ayar seçeneği de sunmakta.

:: Cornea uygulamasını indir!

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz