ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Hericam H4 Pro inceleme

Hericam H4 Pro inceleme videosu ile karşınızdayız. Uygun fiyatlı aksiyon kamerası arayanlar için 4K video çekim yeteneği ile dikkat çeken kameranın detayları videomuzda

21.04.2017 / 20:00
Hericam H4 Pro inceleme

Uygun fiyatlı aksiyon kamerası arayanlar için Herigo firmasının 4K çekim yeteneği sunan aksiyon kamerası Hericam H4 Pro modelini sizler için değerlendiriyoruz.

Hericam H4 Pro özellikleri

Hericam H4 Pro aksiyon kamerası, uygun fiyatına ek olarak 4K video çekim yeteneği sunuyor. 1080p çözünürlükte 60 FPS video kaydedebilen kamera, 720p çözünürlükte 120 FPS video çekebiliyor. 1050 mAh kapasiteli batarya ise 4K çözünürlükte 1 saat çekim yapabiliyor.

Hericam H4 Pro tasarımı

Hericam H4 Pro, ilk bakışta GoPro modelini andıran bir tasarıma sahip. Kameranın ön kısmında güç butonu var. Üst kısımdaki buton ise video kayıt özelliğini aktif hale getiriyor. Kamera kasasının yan kısımları kauçuk yapısı ile rahat bir tutuş sağlıyor. Cihaz üzerinde yer alan ekran ise dokunmatik değil. Yan kısımlardaki butonlar ile modlar arası geçiş yapılabiliyor.

Hericam H4 Pro inceleme

Sizleri 4K çekim yeteneğine sahip uygun fiyatlı aksiyon kamerası Hericam H4 Pro modelinin inceleme videosu ile baş başa bırakıyoruz.

SDN - ShiftDelete.Net

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    21.04.2017 / 23:10:34

    Eken h9 birebir aynısı etmez 399 tl kendi sitesi h9 alarm daha iyi

    YANITLA