Okunma

Microsoft ile ofisler eve taşınıyor!


28 Mart 2017 Salı 15:30
Microsoft ile ofisler eve taşınıyor!

Günümüz iş hayatı değişiyor. Eskiden masa başında çalışırken, şimdi çalışanların yüzde 70’i ofis dışında vakit geçiriyorlar. Microsoft şirketlerin giderek artan takım olarak çalışabilme ihtiyaçlarını karşılamak için Teams hizmetini geliştirdi.

Ofise gitmeye gerek kalmadan, çalışın

Şirket içinde ekiplerin grup kurma, birebir görüşme yapma, takvim paylaşma, Office 365 uygulamaları kullanma, Skype desteği ve GIF/Emoji paylaşımı gibi özellikleri bulunan Microsoft TeamsOffice 365 aboneleri tarafından ücretsiz olarak kullanılabilecek.  

Dünya çapında aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 181 ülkede kullanıma sunulan Microsoft Teams ile ilgili detaylar İstanbul’da Microsoft Office Pazarlama Grup Müdürü Çiğdem Kayalı’nın ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısında paylaşıldı.

Microsoft Teams‘i değerlendiren Çiğdem Kayalı “Günümüzün kurumsal dünyasında takımların birlikte daha uyumlu çalışmaları ve daha üretken olmaları için aynı ortamda bir arada olmalarına gerek yok. Bu nedenle Microsoft Teams ekip ruhunu kaybetmeden, çalışanlara istedikleri an istedikleri yerden birlikte daha güzel işler yapmalarına imkan tanıyor ” dedi.

Microsoft Teams herkes için

Office 365’in Türkiye’de 4.5 yıldır kullanıldığına dikkat çeken Kayalı, “Office 365’e son bir yılda 150’yi aşkın güncelleme geldi. Bunlar arasında Microsoft Teams, Office uygulamalarında MapsZoom gibi yeni özellikler eklendi. Tüm bunlar sayesinde kullanıcılar artık ofislerine gitmeden, istedikleri yerden, istedikleri an çalışabilecekler ” dedi.

:: Online ofis uygulamalarını kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Microsoft ile ofisler eve taşınıyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Güzel fakat bu gelişmeler yüzünden işten gelince evde de çalışmak zorunda kalıyoruz. Misafirliğe laptopla gidip sürekli çalışmak insanı zorluyor.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Güzel bir gelişme ama bu kadar kişiyi ekranda görmeyi gerektirecek iş ne olabilirki?

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Röportaj güzelde. O mikrofoncuğun yerine doğru düzgün bişey kullansaymışsın keşke.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  eski mikrofona noldu bu nasıl mikrofon taaa nerdeki sesleri alıyor çok kalitesiz.

" Microsoft ile ofisler eve taşınıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft ile ofisler eve taşınıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft ile ofisler eve taşınıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "