ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Samsung Gear 360 uygulaması hazır!

Samsung'un geçtiğimiz haftalarda tanıttığı yeni 360 derecelik kamerası Samsung Gear 360 için hazırladığı yeni uygulama Gear 360 artık Google Play Store'da indirilebilir durumda!

18.04.2017 / 06:00
Samsung Gear 360 uygulaması hazır!

Samsung'un yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini tanıtırken araya sıkıştırdığı güzelliklerden biri de yenilenen Gear 360 kameraydı. Kameranın tanıtılmasının üzerinden birkaç hafta geçmişken şimdi de yardımcı uygulama Gear 360(2017), Play Store üzerinde indirilebilir hale geldi.

Gear 360 uygulaması neler getiriyor?

Samsung'un hazırladığı bu yeni uygulama direkt olarak Gear 360 kamera ile eşleşiyor ve kamerayı akıllı telefonunuz üzerinden kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Uygulama sayesinde kamerayı bir yere sabitleyip uzaktan çekim yapabiliyor ve çektiğiniz görüntülerin ön izlemelerine göz atabiliyorsunuz. Ayrıca tahmin edebileceğiniz gibi kaydedilen görüntüleri direkt olarak akıllı telefonunuza da kaydedebiliyorsunuz.

Her uygulamanın olmazsa olmazı sosyal medya bağlantıları da Gear 360 uygulamasında yer alıyor. Yani kaydedilen videolar ya da fotoğraflar sosyal medya hesaplarınızdan paylaşılabiliyor.

Son olarak uygulamanın Gear 360'ın pil ve hafıza durumu gibi bilgileri de kolayca görebilmenize olanak tanıdığını ve Live Broadcast adlı canlı yayın desteği sağladığını da belirtelim.

Uygulamayı buradan indirebileceğinizi de ekleyelim.

:: Samsung Gear 360 almayı düşünüyor musunuz?

SDN - ShiftDelete.Net

Oyun dünyasını yakından takip etmektedir. Ayrıca sinema ve dizi sektörüyle oldukça ilgilidir. Sony'nin tüm ürünlerine sonsuz bir sevgisi vardır. Özellikle de PlayStation 4'e.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz
  • SDN Okuru
    18.04.2017 / 10:39:11

    Level kulaklığında apple store gelse iyi olacak

    YANITLA