Okunma

Bing’in Popülaritesi Artıyor


15 Temmuz 2009 Çarşamba 08:50
Bing’in Popülaritesi Artıyor

Microsoft’un Hotmail posta servinse Bing arama motorunu eklemesinin ardından kullanıcılar Bing arama sonuçlarını görüntü veya video olarak ekleyebiliyor. Şubat ayının başlarında, Microsoft Hotmail servisi için Windows Live2‘yi geliştirilmiş ve “Quick Add”i(hızlı ekleme) tanıtmıştı. Microsoft Bing’i Hotmail’e ekledikten sonra, Bing Windows Live Hotmail “quick add”(hızlı ekleme) servisi ile birleşti. Bu sayede kullanıcılar yaptıkları aramaları (seyahat bilgileri, film gösterimleri, fotoğraflar, video, haritalar gibi) e-postalarına ekleyebiliyorlar.

Fakat, Hotmail’de Bing’in arama sonuçlarının eklenmesi sınırlı. Eğer bütün arama sonuçlarını liste olarak görmek istiyorsanız Hotmail haricinde Bing’in kendi sayfası açılıyor. Yani Hotmail üzerinde yaptığınız aramada tüm sonuçları göremiyorsunuz. Bing “quickly add” servisi şu an Avusturalya, Kanada, Çin, Hindistan, Amerika ve İngiltere kullanıcılarına açık. Yakın zaman içersinde bu özellik Türk kullanıcılarına da sunulacak.

:: Hotmail’in servislerini beğeniyor musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bing’in Popülaritesi Artıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bing’in Popülaritesi Artıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bing’in Popülaritesi Artıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "