Okunma

Intel’den Sevgililer Günü Hediyesi


13 Şubat 2011 Pazar 11:25
Intel’den Sevgililer Günü Hediyesi

Yeni nesil Sandy Bridge işlemcilerine destek veren H67 ve P67 yonga setlerinde tespit edilen hata sebebiyle Intel, yeniden üretim yapmak zorunda kalmıştı. (Fiyaskonun Bedeli Ne Kadar?)

Gelen haberlere göre Intel, 14 Şubat tarihinden itibaren yenilenmiş 6 serisi yonga setlerinin dağıtımına başlayacak.

Elbette bu, hatasız anakartların bu tarihte piyasaya çıkacağı anlamına gelmiyor. 14 Şubat tarihinden itibaren, üretici firmalar B3 adı verilen düzeltilmiş sürüm 6 serisi yonga setlerini teslim almaya başlayacaklar.

Hatası giderilmiş yonga setlerinin dağıtımı başlıyor

Ne Zaman Satışa Sunulacaklar?

Bu adımdan sonra üretici firmaların yeni yonga setleri ile yeni anakartlar üretmesi ve bunları piyasaya sürmesinin 6 ile 8 hafta arasında bir zaman alacağı belirtiliyor.

Hatası giderilmiş 6 serisi anakart modellerini en iyimser tahminle Mart ayının sonlarına doğru görebileceğiz.

:: Yeni nesil anakartlardan satın almış mıydınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Intel’den Sevgililer Günü Hediyesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Intel’den Sevgililer Günü Hediyesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Intel’den Sevgililer Günü Hediyesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "