Okunma

Logitech’den Yeni Logo, Yeni Marka


08 Temmuz 2015 Çarşamba 09:00
Logitech’den Yeni Logo, Yeni Marka

Oyuncu klavyesinden tablet aksesuarlarına kadar çok geniş bir ürün ailesi ile ülkemizde de birçok kullanıcıya sahip olan Logitech, kendi blogu üzerinden yaptığı duyuruda çok büyük bir değişime uğrayacağını açıkladı.

Değişen logo ile birlikte ürün ailesini de renklendirecek olan Logitech, ayrıca yeni markası Logi‘yi de ilk defa bu blog gönderisi ile tüketicilerin karşısına çıkardı.

Değerlerini değiştirmeden bundan sonra daha fazla tasarım odaklı bir yol izleyecek olan Logitech, bu bağlamda tarihinde ilk defa Chief Design Officer pozisyonu açıp, bu göreve Alastair Curtis’i getirdiğini duyurdu. Daha önce uzun yıllar Nokia’da görev yapan Curtis, bundan sonra Logitech ve yeni marka Logi’nin ürün tasarımlarını yönetecek.

Loitech’in ilk defa yapılan duyuru ile gün yüzüne çıkardığı yeni markası Logi ise şu ana kadar Logitech’in içinde bulunmadığı ürün kategorilerinde yer alacak ve Logi markalı ilk ürünün de çok yakında karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

15-07/08/logi-product-teaser.png 

Bakalım 2016 yılına baştan sona yenilenerek girmeyi hedefleyen Logitech, yeni markası Logi ve yeni logosu ile şu anki başarısını katlayabilecek mi?

:: Logitech ürünlerini beğeniyor musunuz ?
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Logitech’den Yeni Logo, Yeni Marka”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Logitech mouse kullanıyorum çok iyi bir marka

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Yıkılıyor yeni logo güzel olmuş

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Allah Kabul Etsin ne diyelim

" Logitech’den Yeni Logo, Yeni Marka konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Logitech’den Yeni Logo, Yeni Marka ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Logitech’den Yeni Logo, Yeni Marka ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "