Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi


25 Mart 2020 Çarşamba 23:18
Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi

Dijital içerik platformu Netflix, günün en çok izlenen yapımlarını listeleyerek, kullanıcılara izleyeceği içeriği seçmek için biraz daha kolaylık sağlıyor. Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi için zirvede değişen bir şey olmadı fakat listeye yeni dahil olan ve sıralaması değişen içerikler var.

Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi! Listenin yeni üyesi ‘Freud’

Karakomik Filmler, listede ilk sıradaki yerini korumayı başardı. Bununla birlikte 7. Koğuştaki Mucize sıralamada gerileme yaşarken, günün en çok izlenen yapımları arasına giren yeni içerik Freud ise dikkat çekiyor. İşte Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi…

1- Karakomik Filmler

Listenin zirvesinde Cem Yılmaz‘ın yeni işlerinden biri olan Karakomik Filmler yer aldı. Bu filmde, acıyı ve komediyi sentezlemeyi amaçlayan Yılmaz, gişede de 13.389.709,00 TL hasılat elde etmişti. Oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz filmlerinin olmazsa olmaz oyuncuları olan Zafer Algöz ve Ozan Güven yer alıyor fakat bu kez kadroda Necip Memili ve Cem Davran gibi farklı isimler de var.

2 – Freud

Dizi tahmin edilebileceği üzere, psikanalitik kuramın kurucusu Sigmund Freud‘u merkezine alıyor. 19. yüzyılda Viyana‘da, adını duyurmaya istekli ve başarıya aç bir genç olan Freud, kanlı bir gizemi çözmek için bir medyum ve bir dedektifle birlikte çalışıyor. Platformun, suç ve drama türünde sınıflandırdığı bu yapım, günün en çok izlenen 2. içeriği olmayı başardı. Öte yandan dizi 8 bölümden oluşuyor ve bir bölümün ortalama süresi yaklaşık bir saat oluyor.

3 – The Platform

Netflix Orijinal yapımı olan, şiddet ve gerilimin olduğu The Platform listede 3. sırayı aldı. Farklı bir konu üzerinden ilerleyen filmde, üst kattakilerin alt kattakilere göre daha iyi beslendiği bir hapishanede, bu sistemi düzeltmeye çalışan bir adamı izliyoruz. Yapımda, ciddi bir toplum eleştirisi gözlemleyebilirsiniz. Filmin süresi ise 1 saat 34 dakika olarak karşımıza çıkıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Elite, La Casa De Papel Ve Hakan Muhaffız Dizileri Mühteşem Ötesi İzlemenizi Tavsiye Ederim

" Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de bugünün Top 10 listesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "