Okunma

Office’in Web Versiyonları İçin İsim Aranıyor


08 Temmuz 2009 Çarşamba 12:15
Office’in Web Versiyonları İçin İsim Aranıyor

Microsoft bir araştırma şirketine Microsoft Office 2010 yazılımının web versiyonlarının isimi hakkında araştırma yaptırıyor. Office 2010’nun online versiyonlarında Word, Powerpoint, Excel sürümleri olacak. Bu ürünlerin normal versiyonları ücretsiz, profeyonel versiyonları ise ücretli olacak.

Google Apps ile benzer özellikler gösterecek Microsoft Office 2010′nun online versiyonunun Beta sürümü yakın süre içersinde çıkabilir. Çünkü Microsoft’un geçmişine bakarsak bu tarz ürün isimleri için anket başlama tarihinden 6 hafta sonra ürünün Beta uygulaması piyasaya veriliyor. Tahminimizde Office 2010‘nun online versiyonunun Beta sürümü 2 ay içersinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

:: Sizce Office 2010’nun online versiyonunun ismi ne olsun?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Office’in Web Versiyonları İçin İsim Aranıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    haber güzel beta olayını vazla sevmiyorum ama belki deniyebilirim isim hakkındada bir fikrim yok

  2. SDN Okuru dedi ki:

    “Bu ürünlerin normal versiyonları “”ücretsiz””, profeyonel versiyonları ise “”ücretsiz”” olacak”

" Office’in Web Versiyonları İçin İsim Aranıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office’in Web Versiyonları İçin İsim Aranıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office’in Web Versiyonları İçin İsim Aranıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "