Okunma

Ofis Dışından Baskı İmkanı


08 Aralık 2010 Çarşamba 10:14
Ofis Dışından Baskı İmkanı

Xerox, mobil olarak her ortamda kolayca baskı alınmasını sağlayacak çözümlerine bir yenisini daha ekledi.

Daha önce dizüstü bilgisayarlar ile her ortamda kolayca baskı alınmasını sağlayan yazılımını piyasaya süren Xerox, şimdi de yeni yazılım ile mobil telefonlar üzerinden baskı alma imkanı sunuyor.

Bazı dokümanları mobil cihazlarda okumanın zorluğu ile ilgili şikâyetlerden yola çıkarak geliştirilen yazılım, mobil çalışanlar için büyük kolaylık sağlıyor.

Yeni “Xerox Mobil Baskı Çözümü” ile e-posta destekli cihazlardan, herhangi bir sürücü yada uygulama indirmeden baskı alınabiliyor. Mobil cihazından baskı almak isteyen kullanıcıya, herhangi bir Xerox Genişletilebilir Arayüz Paltform’undan baskı almasını sağlayacak bir onay kodu gönderiliyor.

Kullanıcı bu kodu giriyor ve e-postasında bulunan dokümanı güvenli bir şekilde basabiliyor. Şirketlerin özel sunucuları üzerinde çalışan ve mevcut güvenlik altyapısına aykırı hiçbir özelliği bulunmayan Xerox Mobil Baskı Çözümü, baskı aldığı dokümanların formatını aynen muhafaza ediyor.

Xerox Mobil Baskı Çözümü çift taraflı baskı, baskı ön izleme, renkli baskı, sonlandırıcı gibi baskı seçeneklerine de sahip.

:: Ürün hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ofis Dışından Baskı İmkanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ofis Dışından Baskı İmkanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ofis Dışından Baskı İmkanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "