Okunma

Samsung ve LG Yükselişte


23 Eylül 2009 Çarşamba 08:36
Samsung ve LG Yükselişte

Samsung ve LD firmaları cep telefonu piyasasında oldukça hızlı ilerliyorlar. Piyasada ki modeller daha eskimeden yeni modeller çıkartarak kullanıcıların beğenisini kazanmaya çalışıyorlar. Sanayi kaynaklarından gelen haberlerde bunu doğrular nitelikte. Samsung ve LG firmaları 2009’un dördüncü çeyreği için fazlaca cep telefonu ekranı sipariş etmiş durumdalar. Bu durum dördüncü çeyrekte cep telefonu satışlarını patlayacağı yönünde de yorumlanabilir aslında.

Rakipler arasında kızışmalar devam ediyor. Çin’de faaliyet gösteren panel firması Giantplus, eskiden beri Nokia markasına cep telefonu ekranı üretiyor. Ama son aldığımız bilgilere göre bu firma Samsung ve LG’nin siparişlerine öncelik vermiş durumda. Son ekran sipariş rakamlarına baktığımızda Samsung ve LG, Nokia’nın önünde gözüküyor. Ama satış rakamları hala Nokia’dan yana.

:: Sizin tercihiniz hangisi?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung ve LG Yükselişte konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung ve LG Yükselişte ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung ve LG Yükselişte ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "