Okunma

TTNET İle Takımını Destekle


30 Kasım 2010 Salı 15:34
TTNET İle Takımını Destekle

TTNET iki yıldır yürüttüğü Türk Futbol Milli Takımları Ana Sponsorluğu’nun ardından, farklı bir  proje ile karşımıza çıkıyor. TTNET, futbol’a  verdiği  desteği, gelir paylaşım modeli ile bir adım öteye taşıyor.

Öyle ki Futbol kulüplerine yeni bir gelir modeli yaratarak, kulüplerimizin küresel rekabet ortamında gelir kaynaklarının artırılmasına katkı sağlıyor (Şener Şen’in Oynadığı TTNET Reklamı).   

 

Takımınıza Destek Olun

Taraftarlar bundan sonra, kendi kulüplerinin adına KartalNET, FenerNET, GSNET, TrabzonNET internet paketlerini alabilecek.

Taraftarlar bu sayede kendi takımlarının renklerinde internete bağlanıp,  takımların başarılarına katkı sağlayabilecek. Bu proje kulüplerin gelir kaynaklarının artırılmasına imkân vermesine yol açacak.

 

 

Paketlere 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, tüm Türkiye’deki Türk Telekom Ofisleri ve TTNET Satış Noktaları, PTT’ler ile www.ttnet.com.tr adresinin yanı sıra Kartal Yuvası, Fenerium, GS Store ve TS Club’lardan da kolayca ulaşılabilecek.

KartalNET paketleri için 444 0 903; FenerNET paketleri için 444 0 907; GSNET paketleri için 444 0 905; TrabzonNET paketleri için ise 444 0 967 numaralı telefonlar taraftarlara özel hizmet sunacak.

:: Takımınıza bu yolla destek olmayı düşünüyor musunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “TTNET İle Takımını Destekle”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu kadar büyük gözükmesine bakmayın tek verdiği ekstra wifi dakikaları. takımınızun kuruluş yılı kadar oda mevcut tarifenizden bir üst tarifeye geçmek şartıyla. ben net limitsiz kullanıyorum neymiş 1 mgbit limitsize geçmem gerekiyomuş. saçmalık

" TTNET İle Takımını Destekle konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET İle Takımını Destekle ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET İle Takımını Destekle ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "