Okunma

TTNET’ten Benzersiz Kampanya


18 Ekim 2010 Pazartesi 09:09
TTNET’ten Benzersiz Kampanya

TTNET, “Günlük İnternet Paketi”nde yepyeni bir kampanya başlatıyor. Özellikle internetle yeni tanışan, düzenli internet kullanımına ve aylık aboneliğe ihtiyacı olmayan kullanıcılara yönelik hazırlanan paketin yeni kampanyası kapsamında kablosuz modem, bağlantı ücreti ve her ay üç gün kullanım yıl sonuna kadar ücretsiz sunuluyor (Günde 1 TL’den Daha Aza Exper).

 


Günlük İnternet Paketi’nden yararlanmak için 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni aramak yeterli.

 

Sadece 1 TL aylık ücret ve kullandıkları gün başına 2 TL ödeyerek, 1 Mbps hızında ve günlük 500 MB kotalı internet erişimine sahip olan TTNET aboneleri, yeni kampanya ile birlikte, her ay 3 güne kadar günlük  500 MB kullanım yaptıklarında sadece 1 TL aylık ücret ödeyecek. Üstelik 500 MB kotanın üstüne çıkıldığı taktirde her 1 MB için 1 kuruş ödeyecek.

:: Bu yeni kampanyayı avantajlı buldunuz mu?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TTNET’ten Benzersiz Kampanya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET’ten Benzersiz Kampanya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET’ten Benzersiz Kampanya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "