Okunma

UnamicHCN Satılıyor


21 Şubat 2011 Pazartesi 12:17
UnamicHCN Satılıyor

Xerox, geçtiğimiz yıl 6.4 milyar dolara satın aldığı Affiliated Computer Services (ACS) şirketinin hizmetlerini Avrupa bölgesine yayma amacı ile Türkiye’de de faaliyet gösteren Unamic/HCN adlı şirketi satın alıyor.

Xerox’un satın aldığı Unamic/HCN şirketi Avrupa’da Benelüks (Belçika, Hollanda ve Lüksemburg) ülkeleriyle, birlikte Türkiye’de hizmet veriyor.

Hollanda merkezli olan Unamic/HCN, Türkiye’de telekom, sigorta, finans, perakende ve kamu sektöründeki kuruluşlara yönelik dış kaynak yolu ile çağrı merkezi hizmetleri, teknik destek, süreç yönetimi, faturalama, kredi ve tahsilat gibi iş süreci hizmetleri sunuyor.

ACS’nin sunduğu hizmetler için Avrupa bölgesindeki ilk satın almasını Unamic/HCN ile gerçekleştiren Xerox, önümüzdeki dönemde aralarında Türkiye’nin de bulunduğu geniş bir coğrafyada büyümeyi planlıyor.

Unamic/HCN’nin dünya genelinde 14 tesisi ve 2.200 çalışanı bundan sonra Xerox ACS bünyesinde faaliyet gösteriyor olacak. Satın alma, gerekli finansal işlemlerin tamamlanmasının ardından sonlandırılacak.

::
Xerox’un bu atılımını nasıl yorumluyorsunuz.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" UnamicHCN Satılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere UnamicHCN Satılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda UnamicHCN Satılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "