Okunma

Vodafone Red+’lılara, Olimpiyat Müjdesi


30 Temmuz 2012 Pazartesi 14:00
Vodafone Red+’lılara, Olimpiyat Müjdesi

Vodafone Türkiye, 27 Temmuz – 12 Ağustos tarihleri arasında yapılacak Londra Olimpiyat Oyunlarını izleyecek Vodafone Red+ abonelerinin iletişimde sıkıntı çekmemesi için özel önlemler aldı.

Vodafone Red+ aboneleri oyunlar süresince İngiltere‘de sadece özel müşterilere hizmet eden 6 Vodafone Cep Merkezi’nden ve kurye hizmetinden yararlanacaklar. Telefonun kaybedilmesi, çalınması veya teknik sorunlar çıkması halinde gereken destek sunulacak.

Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri hazırlık olarak Vodafone İngiltere’ye yeterli miktarda sim kart gönderdi. Ayrıca stoklarda BlackBerry ve iPhone telefonlar da hazır tutuluyor. Telefonun çalınması, kaybolması veya zarar görmesi gibi durumlarda yeni telefonlar kurye ile en hızlı şekilde gönderilecek.

Vodafone Red+ aboneleri Londra’da iletişimle ilgili sorun yaşamaları halinde kendilerine özel İngiltere numarasını 24 saat boyunca arayarak hem İngilizce hem de Türkçe destek alabilecekler.

Destek hizmetinin koordinasyonunu sağlamak üzere Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri’nin oluşturduğu özel bir ekip de oyunlar boyunca haftada 7 gün, günde 24 saat görev yapacak.

Konuyla ilgili Vodafone Türkiye Satış ve Müşteri Operasyonlarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıldağ,

“Vodafone Türkiye olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya, onlara mükemmel bir deneyim yaşatmaya odaklanıyoruz. Olimpiyat oyunları süresince tüm dünyadan yüzbinlerce insan Londra’da olacak. Kalabalık ve yoğun tempolu bir ortam yaşanacak.

Bu koşullarda Vodafone Red+ abonelerimize kesintisiz iletişim hizmeti sunmak için gerekli önlemleri aldık ve hazırlıklarımızı tamamladık. Müşterilerimizin, Vodafone’un global gücünden de yararlanarak sunacağımız bu özel hizmetten memnun kalacaklarına inanıyorum.” şeklinde konuştu.

:: Vodafone hizmetlerinden mennun musunuz?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vodafone Red+’lılara, Olimpiyat Müjdesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Red+’lılara, Olimpiyat Müjdesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Red+’lılara, Olimpiyat Müjdesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "