Okunma

Yeni Nesil TV Deneyimi: IPtivibu


04 Kasım 2010 Perşembe 17:30
Yeni Nesil TV Deneyimi: IPtivibu

Genişbant internet bağlantısı üzerinden IPTV alıcısı aracılığıyla yüksek kalitede yayın yapan yeni nesil TV platformu olan IPtivibu, TV kanallarının yanı sıra interaktif servisleri ile ilgi çekiyor (Tivibu’ya 3. Boyut Geliyor).

Canlı yayını durdurma, ileri geri alma; filmleri istenildiği zaman izleme, durdurma gibi zengin bir izleme deneyimi yaşatacak teknolojik özellikleri barındıran IPtivibu, günümüzdeki durumu ve gelecekte neler olacağını TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz’a sorduk.

 

 

 

IPtivibu’nun en önemli özelliklerden biri  izleyiciye SEÇİM şansı sunması. Kullanıcılar, isteğe bağlı olarak yayın akışında sunulan program dışında, geniş bir arşiv içinde dilediği filmleri, dizileri ya da programı izleyebiliyor.

Bitmedi. Kullanıcılar seçtikleri filmi durdurabiliyor, geri alabiliyor ya da kaldıkları yerden devam edebiliyorlar. Kaçırılan bir dizi, Tekrar-İzle fonksiyonu sayesinde istenilen zamanda izlenebiliyor.

:: Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özellikler bizimle paylaşın?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Nesil TV Deneyimi: IPtivibu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Nesil TV Deneyimi: IPtivibu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Nesil TV Deneyimi: IPtivibu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "