ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Türk geliştiricilerden aşk takvimi uygulaması

Bir aşk günlüğü olarak da kullanılabilecek olan Lovegg uygulaması, en özel günlerinizi size hatırlatarak aşkınızın tarihini yazmanıza yardımcı oluyor. Detaylar haberimizde!

17.03.2017 / 10:43
Türk geliştiricilerden aşk takvimi uygulaması

Teknolojinin hızına hız kattığı modern zamanlarda romantizmi el üstünde tutmayı başarmak büyük fedakarlık istese de Lovegg uygulaması bunu sizin yerinize üstleniyor.

Bir aşk günlüğü olarak da kullanılabilecek olan Lovegg uygulaması, en özel günlerinizi size hatırlatarak aşkınızın tarihini yazmanıza yardımcı oluyor.

İlişkiniz daha mutlu olun

Yapılan bir araştırmaya göre; çiftlerin kaç gündür birlikte olduklarını bilmeleri, ilişkilerinin ne kadar güçlü yaşadığını hissetmelerini, mutluluk hormonlarının sayılarının arttığını ve birbirine olan bağlılıklarını, daha da sağlam bir temelin üstüne inşa ettiklerine işaret ediyor.

17-03/17/basliksiz-1-2.jpg

Uygulamanın çıkış noktası bu araştırmaya dayansa da, bu teoriyi pekiştirerek görmek istediğiniz en özel anların günlerini de kapsaması açısından yararlı olacağı düşünülmektedir.

17-03/17/basliksiz-1-111737.jpg

Hemen her sosyal medya ağında sevdiklerinizle paylaşabilme özelliği, göz zevkinize uygun widget’lar, duvar kağıdı olarak kaydedebilme, günler öncesinden özel günlerinizi hatırlatan bildirim seçeneği gibi ayrıcalıklar uygulamayı diğerlerinden ayıranlar arasında.

 

:: Android cihazınıza uygulamayı yüklemek için tıklayın.

 

:: Lovegg uygulamasını kullanmak ister misiniz?

SDN - ShiftDelete.Net

Yorum Yaz
 • SDN Okuru
  17.03.2017 / 17:38:40

  Evet evet... Aşık olduğum günü yazacağom ve her yıl bebi üzecek...

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.03.2017 / 14:01:21

  Aşk takvimi lazım değil, nikah günü öldüğün gündür. Nikaha kadar yaşa lan yaşa

  YANITLA
 • SDN Okuru
  17.03.2017 / 13:13:25

  Sizin geliştirici dediğiniz çakal mevcut uygulamanın apksı üstünde oynama yapmış sadece "geliştirme" den çok emek hırsızlığı bu

  YANITLA