Okunma

Vodafone Türkiye’ye 7 Ödül Birden


02 Mart 2012 Cuma 08:13
Vodafone Türkiye’ye 7 Ödül Birden

Vodafone Türkiye, 2009 yılından bu yana uygulamakta olduğu kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti odaklı strateji sonucu elde ettiği başarılı iş sonuçlarını, uluslararası ödül platformlarında kazandığı başarılarla taçlandırıyor.

Vodafone, iş dünyasının en büyük ve en itibarlı küresel ödül organizasyonlarından Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri 2012‘de, başvurduğu 7 kategorinin 7’sinde birden ödül kazandı. Vodafone Türkiye, böylelikle satış ve müşteri hizmetleri operasyonlarındaki başarısını uluslararası arenada, alanında en büyük isimlerin yarıştığı bir platformda bir kez daha tescillemiş oldu.

Vodafone Türkiye, 1 Altın, 3 Gümüş, 3 Bronz Ödül ile Stevie Ödülleri’ne imzasını attı

27 Şubat 2012’de Las Vegas’ta düzenlenen görkemli bir ödül töreniyle sahiplerini bulan Stevies Ödülleri’nde Vodafone Türkiye, Yılın En İyi Satış Departmanı seçilerek Altın Ödül kazandı. Yılın Ulusal Satış Takımı ve Yılın Satış Dönüşümü kategorilerinde Gümüş Ödül’le taçlanan Vodafone Türkiye; Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde Mobil Yardım projesiyle Gümüş Ödül’e layık görüldü. 

IVR ve Web Çözümleri kategorisinde Sesli Yanıt Sistemi, Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon kategorisinde ise Online Yardım Merkezi projeleriyle Bronz Ödül kazanan Vodafone Türkiye, aynı zamanda Yılın Müşteri Hizmetleri kategorisinde de Bronz Ödül’e layık görüldü. 

Toplamda 7 kategoride 7 ödülle Stevie Ödülleri’ne adını yazdıran Vodafone Türkiye, böylece müşteri hizmetleri ve satış noktaları aracılığıyla kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti yaratmak yolundaki çalışmalarını uluslararası arenaya taşıyarak taçlandırdı. 

Törende ödülleri Vodafone Türkiye adına Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü Gizem Keçeci ve Vodafone Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Online Servisler Direktörü Hakan Çelik aldılar. 

Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi Direktörü Gizem Keçeci, ödüller hakkında yaptığı konuşmada, 2009 yılında köklü bir değişim sürecine girerek yeni stratejik programlarını devreye aldıklarını, sürdürülebilir büyüme elde etmek hedefiyle hayata geçirdikleri bu programın merkezinde ise kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetinin yer aldığını belirtti. 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Vodafone Türkiye’ye 7 Ödül Birden”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Gerçekten çok kötü bi hizmet sunuyorsunuz bunu artık sosyal ortamda her yerde dile getireceğim çünkü müşteri mağduriyeti bu kürüm için hiç önemli değilmiş üstelik sizin tarafınızdan mağdur edilirken bu boyle büyük bir firmanin umrunda olmaması üzücü gerçekten ve hiç bir muhatap yok

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Cepte wifi diye kampanya yapiyolar. 2 haftadir urun yok ortada … Red musteri hizmetlerini ariyorum biz bilmeyiz diyorlar. Bu mudur musteri memnuniyeti?

 3. SDN Okuru dedi ki:

  CepNet tarifesi 10-15 TL arası bir fiyatla geri dönerse bir ödül de ben vereceğim. Yoksa 3-5 ay içinde başka operatöre taşınıyorum.

 4. pesimist dedi ki:

  Bişii biliyoruz da kullanıyoruz B)

 5. SDN Okuru dedi ki:

  çekmiyor çekmiyor

 6. hamzatbey dedi ki:

  Her iki operatörüde kullanmış bir olarak Müşteri Hizmetleri çok kötü ve eğitimsiz…. aynı konu üzerinde birbirleriyle çelişen bilgiler veriyorlar. Ayrıca ilgili konulara vakıf değiller. Turkcel müşteri hizmetleri her konuda vodafone ye 10 çeker….

" Vodafone Türkiye’ye 7 Ödül Birden konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone Türkiye’ye 7 Ödül Birden ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone Türkiye’ye 7 Ödül Birden ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "