ShiftDelete.Net anlık bildirimleri ile teknolojiden uzak kalmayın. Bildirimleri Aç

Haftanın Android Uygulamaları - 1 Temmuz

Her hafta düzenli olarak sizlerin karşısına çıktığımız haftanın Android uygulamalarıyla yeniden karşınızdayız. Bakalım bu hafta Play Store'da hangi uygulamalar ön plana çıkmış?

01.07.2017 / 19:00
Haftanın Android Uygulamaları - 1 Temmuz

Android işletim sistemli cihazınızın uygulama mağazası olan Google Play Store'da öne çıkan uygulamaları sizler için önerdik. Her hafta düzenli olarak devam ettiğimiz Haftanın Android  Uygulamaları ile siz değerli okurlarımızla yeniden beraberiz.

Haftanın en iyi ve en yeni Android uygulamaları!

Shiftdelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için başarılı Android uygulamasını bir araya getireceğiz. İşte karşınızda Haftanın Android Uygulamaları!

17-07/01/linebee-shiftdelete.PNG

LineBee: Nasıl Giderim?

İstanbul'u tam olarak bilmeyen Android kullanıcıları için adeta ilaç gibi gelecek bu uygulama sayesinde, şehir içinde gideceğiniz yere en uygun nasıl gideceğinizi kolay ve pratik bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Otobüs, vapur, metro ve metrobüs kullanarak gideceğiniz yere kaç dakikaya ve ne kadar ücrete gidebileceğinizin bilgisinin yer aldığı LineBee uygulaması, İstanbul içinde ulaşım yollarını öğrenmek isteyen kişiler için oldukça yararlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Line Bee tüm toplu ulaşım araçlarını (Otobüs, Metro, Tramvay, Metrobüs, Vapur vb.) senkronize eden bir toplu taşıma bilgilendirme sistemine ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

:: Android için LineBee uygulamasını indir!

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberleri için tıklayın.

Yorum Yaz